У темному-темному лісі

У темному-темному лісі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «У темному-темному лісі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чем дальше в лес / Into the Woods

Головні герої мюзиклу «У темному-темному лісі» – бездітна сімейна пара. Пекар (Джеймс Корден) та його дружина – булочниця (Емілі Блант) мріють про діточок, проте все марно – адже на них накладено прокляття. Зняти його вдасться лише поспілкувавшись з відьмою (Меріл Стріп), що наклала чари. Для цього пара відправляється до лісу, де вони зустрінуть Попелюшку (Анна Кендрік) з принцем (Крім Пайн), Червону Шапочку, Рапунцель, Джека із казки про бобове стебло та багато інших героїв. Яке ж воно – життя улюблених героїв після фрази «довго та щасливо»?

Даній екранізації передувало декілька спроб перенести популярний мюзикл зі сцени на екран. За постановку взявся Роб Маршалл («Чікаго»), в уміння якого знімати мюзикли сумнівів немає. Секрет багаторічного успіху казки у її актуальності для усіх поколінь. Переплетення сюжетів казок братів Гримм лише на перший погляд виглядає легковажно. На справді ж глядач на власні очі побачить, чим може закінчитися виконання бажань.

3 номінації на премію «Оскар-2015» («Найкраща жіноча роль другого плану», «Найкращий дизайн костюмів», «Найкраща робота художника-постановника»).

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, фентезі, комедія, сімейний
В головних ролях
Джеймс Корден, Джоні Депп, Анна Кендрик, Емілі Блант, Кріс Пайн, Меріл Стріп, Люсі Панч
Режисер
Роб Маршал
Сценарій
Джеймс Лепін
Прокат
З 25 грудня 2014 по 14 січня 2015
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження
14 років