Залiзна людина 3

Залiзна людина 3 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Залiзна людина 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Железный человек 3 / Iron Man 3

"Залізна людина 3" розкриє перед глядачем Тоні Старка (Роберт Дауні-молодший) з нової сторони. У попередніх двох фільмах головний герой проявив себе як веселий і де в чому навіть легковажний заможний дивак, красень та улюбленець долі. Цього разу перед нами постане рішучий та впертий герой, готовий безстрашно зустріти виклик ворога, можливості якого перевершують його власні. У Залізної людини є саме такий ворог - Мандарин (Бен Кінгслі), до цього протиборство між ними відбувалось лише на сторінках коміксів. Устрій життя Старка стрімко рушиться і розраховувати тепер можна тільки на свої власні сили. Спеціально аби знищити Старка, супротивник готує для нього безліч провокацій, а також хоче відняти найдорожче, що є у Тоні.

У фільмі "Залізна людина 3", як і в двох попередніх, головну роль виконує двократний номінант на премію Оскар Роберт Дауні-молодший. Режисерське крісло цього разу зайняв Шейн Блек, більше відомий у голлівудських колах як сценарист ("Смертельна зброя").

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Роберт Дауні мoл., Бен Кінгслі, Гай Пірс, Гвінет Пелтроу, Дон Чідл, Ребекка Холл, Пол Беттані, Джон Фавро, Вільям Седлер, Стефані Зостак
Режисер
Шейн Блек
Сценарій
Дрю Пірс, Шейн Блек, Стен Лі
Прокат
З 02 травня 2013
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
14 років