Острів лемурів: Мадагаскар

Острів лемурів: Мадагаскар (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Острів лемурів: Мадагаскар» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Остров лемуров: Мадагаскар / Island of Lemurs: Madagascar

Це унікальний документальний фільм про лемурів. Уперше про незвичайних тварин з острова Мадагаскар розповідатимуть з такою любов’ю. А все завдяки тому, що у створенні короткометражки безпосередньо брала участь Патриція Райт – жінка, яка присвятила лемурам усе своє життя. Завдяки зусиллям захисниці природи на острові з’явився Національний парк, головна мета якого – збереження природного середовища для проживання тварин, більшість з яких внесені до Червоної книги. Уперше настільки серйозно до вивчення лемурів підійшла саме Патриція. Вона відкрила для науки рідкісні види лемурів, які знаходяться на межі вимирання, та зробила все заради їхнього виживання у нашому світі.

Над фільмом «Острів лемурів: Мадагаскар» працювала команда досвідчених професіоналів. Режисер, а також оператор – Девід Дуглас – усю свою кар’єру присвятив зйомкам документальних фільмів про тварин. Картина знята у форматі ІМАХ 3D, що дозволить у повній мірі насолодитися стрибками лемурів та відчути себе відвідувачем Національного парку Мадагаскару.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
Канада, США, Мадагаскар
Мова дублювання
українська
Жанр
документальний, пригоди, сімейний
В головних ролях
Морган Фріман (голос)
Режисер
Девід Дуглас
Сценарій
Дрю Фелмен
Прокат
З 19 лютого 2015 по 25 лютого 2015
Прокат у Ялті
З 28.08.2014
Тривалість
39 хв.