Острів собак (12+)

Острів собак (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Острів собак» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Собачий остров / Isle of Dogs

Події розгортаються у Японії у недалекому майбутньому. Острови перенаселені, тож людям дедалі складніше уживатися поряд. Уряд вирішує, що від хатніх улюбленців потрібно відмовитися, аби лишилось місце людям. Усіх собак вивозять на острів, до країв заповнений сміттям. На велетенському звалищі, без їжі та гідного догляду, живуть тисячі тварин. Дванадцятирічний хлопчик Атарі готовий на все, аби повернути собі найкращого друга – вірного пса. Хлопчина викрадає старезний літак та дістається острова. Тут, у компанії п'ятьох розумних та активних собак, він і шукатиме свого друга.

Анімаційний фільм «Острів собак» – це чергове дітище режисера та сценариста Веса Андерсона («Готель «Гранд Будапешт»). У написанні сценарію йому допомагали Роман Коппола, син уславленого Френсіса Копполи, шестиразового володаря премії «Оскар», та новачок Куніт Номура. На створення цього мультфільму авторів надихнули роботи Акіро Куросави.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, пригоди, комедія
В головних ролях
Скарлетт Йоханссон, Тільда Суінтон, Браян Кренстон, Лів Шрайбер, Едвард Нортон
Режисер
Вес Андерсон
Сценарій
Вес Андерсон
Прокат
З 03 травня 2018, орієнтовно по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 03 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
12+