Іван Сила

Іван Сила (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іван Сила» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иван Сила /

Український біографічний фільм для всієї сім'ї. Він розповість про колись відому всьому світу особистість Івана Фірцака, атлета і силача, що виступав під псевдонімом Іван Сила. Він виступав як спортсмен, беручи участь у змаганнях з вільної боротьби, боксу і важкій атлетиці. Так само силач виступав у цирку, з яким об'їздив половину Європи, а також побував у США. Правда шлях до успіху був непростим.

Виконуючи даний Міністерством Культури план з виробництва фільмів, Віктор Андрієнко та Ігор Писменний роблять фільм, адресований в першу чергу на юнацьку аудиторію. Правда за словами Андрієнка, стрічка не буде нести якийсь повчальний урок, а просто розповість історію про людину, вихідця з простої, небагатої сім'ї, але яка в підсумку домагається всього. В основу "Івана Сили" лягла книга Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили", яку, звичайно ж, трішки адаптували. Книга авторам стрічки попадалася кілька разів, але фільм вони зняли не відразу. Виконавцем головної ролі виступив український чемпіон з пауерліфтингу Дмитро Халанджі, якого затвердили на роль відразу, як тільки побачили його фото, без проб. Також у фільмі засвітився інший відомий український силач, Василь Вірастюк, який зіграв супротивника по рингу, Ольга Сумська, і самі режисери, які зіграли другорядні, але важливі ролі. Спонсорувало стрічку на сто відсотків держава, за рахунок патенту, виграного Віктором Андрієнко.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди
В головних ролях
Дмитро Халаджі, Віктор Андрієнко, Ольга Сумська, Ігор Письменний, Василь Вірастюк, В'ячеслав Гиндин, Іванна Сахно
Режисер
Віктор Андрієнко, Ігор Письменний
Сценарій
Віктор Андрієнко, Ігор Письменний, Олександр Хавроша
Прокат
З 03 жовтня 2013
Тривалість
90 хв.