Іван Царевич та Сірий Вовк 2

Іван Царевич та Сірий Вовк 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іван Царевич та Сірий Вовк 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иван Царевич и Серый Волк 2 /

Казка «Іван Царевич та Сірий Вовк 2» покаже юним глядачам як живеться Івану та Василісі після весілля. Виявляється, вся романтика лишилася у минулому, а Іван Царевич зовсім не радіє можливості провести час з дружиною. Аби зміцнити шлюб, Василіса та Цар (звісно не без підказок Кота) планують одну хитру вигадку. Василісу потрібно викрасти! Ось тоді-то Іван зрозуміє як йому не вистачає коханої, відчує наскільки він неправий та вічно буде носити свою царівну на руках! Та не так сталося, як гадалося! Хіба ж у казках все відбувається так, як хтось запланував? І невідомо тепер де Іванові шукати свою дружину! І якби не Вовк – вірний друг та помічник – сталося б непоправне!

Мультфільм «Іван Царевич та Сірий Вовк 2» – продовження історії про міцну дружбу та вірне кохання. Для кіностудії «Мельница» це 8-й повнометражний мультфільм, головні герої якого родом з руських народних казок. У розробці на даний час ще три проекти. Окрім того, на рахунку «Мельницы» мультсеріали «Барбоскины» та «Приключения Лунтика и его друзей».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Нікіта Єфремов, Артур Смольянінов, Іван Охлобистін, Тетяна Буніна, Михайло Боярський
Режисер
Володимир Торопчин
Сценарій
Володимир Торопчин
Прокат
З 26 грудня 2013
Тривалість
73 хв.