Я не знаю як вона це робить

Я не знаю як вона це робить (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я не знаю як вона це робить» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я не знаю, как она делает это /

Блискуча комедія «Я не знаю, як вона робить це» за однойменним романом Еліссон Пірсон змушує глядача з перших хвилин «триматися за крісло», щоб не впасти від сміху, дивлячись на нескінченну низку найбезглуздіших ситуацій в які потрапляє чарівна героїня фільму. Все через те, що Кейт Редді (Сара Джессіка Паркер) - фінансовий аналітик за фахом, але любляча дружина і мати за покликанням, змушена поєднувати кар'єру і сімейне життя, встигати в десятки місць, роблячи при цьому десятки справ. Найцікавіше, що їй вдається, ну або майже вдається, одночасно вирішувати проблеми з чоловіком (Грег Кіннер) і продавати акції, міняти пелюшки і стежити за індексом Доу-Джонса, виховувати дітей і «виховувати» непутящого боса.

Серйозною проблемою для Кейт стає завдання начальства вирушити до Нью-Йорку для ділових переговорів з банкіром Джеком (Пірс Броснан). Зрозуміло, що чоловік категорично проти, адже Джек як дві краплі води схожий на Джеймса Бонда з фільму «І цілого світу замало». І потім, хто буде забирати доньку зі школи і готувати обід? До речі, не менше ніж сама Кейт, вас змусять посміятися персонажі, які не потрапили до офіційного трейлеру фільму - найкраща подруга (Христина Хендрікс), тупувата няня, підступний суперник, незадоволена матуся-домогосподарка. Чим все врешті-решт закінчиться, ви неодмінно дізнаєтеся на прем'єрі «Я не знаю, як вона робить це» вже у жовтні.

Я не знаю, как она делает это постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
русійська (укр. субт.)
Жанр
комедія
В головних ролях
Сара Джессіка Паркер, Пірс Броснан, Грег Кіннер, Кристина Хендрікс, Келсі Греммер, Сет Майєрс, Олівія Манн
Режисер
Дуглас МакГрат
Сценарій
Алін Брош МакКенна
Прокат
З 13 жовтня 2011
Тривалість
85 хв.