Джек Раян: Теорія хаосу

Джек Раян: Теорія хаосу (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джек Раян: Теорія хаосу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джек Райан: Теория хаоса / Jack Ryan: Shadow Recruit

Головний герой картини «Джек Райан: Теорія хаосу» – колишній морський піхотинець Джек (Кріс Пайн). Разом зі своєю дружиною Кеті (Кіра Найтлі) він живе у Москві та працює фінансовим аналітиком. За одну мить його життя перевертається з ніг на голову – він дізнається про аферу, сплановану своїм босом Віктором Черевіним (Кеннет Брена) та направлену на знищення фінансової системи США. І все б нічого, але Черевін викрадає його дружину.

Трилер «Джей Райан: Теорія хаосу» знято за мотивами романів американського фантаста Тома Кленсі. З 1984 по 2010 рік Кленсі написав 13 романів про безстрашного Джека Райана, 4 з яких було екранізовано. Режисерське крісло довірили цього разу Кеннету Брена, який також виконав роль головного антагоніста у картині. Брена завоював популярність завдяки своїми акторським роботам («Гаррі Поттер та Таємна кімната», «Операція «Валькірія»»), однак у режисурі він далеко не новачок. Дана картина – його 15 режисерська робота. Частина зйомок проходила у Нью-Йорку та Лондоні, працювали також на кіностудії «Мосфільм», багато знімали серед відомих краєвидів Москви.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
США, Росія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Кріс Пайн, Кевін Костнер, Кеннет Брена, Кіра Найтлі, Нонсо Анозі, Колм Фіор
Режисер
Кеннет Брена
Сценарій
Адам Козад, Девід Кепп, Том Кленсі
Прокат
З 16 січня 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
14 років