Джиперс Кріперс 3 (18+)

Джиперс Кріперс 3 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джиперс Кріперс 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джиперс Криперс 3 / Jeepers Creepers 3

Події фільму розгортаються одразу після подій, показаних у першому фільмі. Страшний монстр, що вбиває людей аби за допомогою їхніх внутрішніх органів продовжити своє життя, напав на поліцейський відділок. Шериф вижив та об’єднався з групою озброєних чоловіків. Разом вони хочуть знайти та знищити чудовисько. У кожного з членів цієї команди свої мотиви для вбивства монстра, і вони не сидітимуть склавши руки. А тим часом одна старенька бабуся (Мег Фостер) також не бажає лишатися осторонь. Від минулого візиту потвори в неї залишилось дещо, що може допомогти у спільній справі.

Фільм жахів «Джиперс Кріперс 3» – це довгоочікуване продовження культової історії про таємничого монстра. Перший фільм серії вийшов на екрани у 2001 році, наступний у 2003. Фанати чекали на продовження 14 років. Режисурою та сценарієм зайнявся все той же Віктор Сальва, що працював і над попередніми двома частинами. Частина акторів повернулася до виконання своїх ролей.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Джина Філіпс, Рей Вайз, Люк Едвардс, Джонатан Брек
Режисер
Віктор Сальва
Сценарій
Віктор Сальва
Прокат
З 23 листопада 2017, орієнтовно по 29 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 23 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
18+