Хлопці з Джерсі

Хлопці з Джерсі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хлопці з Джерсі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Парни из Джерси / Jersey Boys

Назва картини – «Хлопці з Джерсі» –точно описує ставлення середньостатистичних слухачів до музичної групи, що з’явилася у Америці у 60-х роках минулого століття. У центрі сюжету Френкі Валлі (Джон Ллойд Янг) – талановитий музикант, якого життєві реалі весь час намагаються відволікти від творчості. Глядач побачить становлення відносин між членами групи, їх особисті переживання у скрутні часи. І, звісно, тріумф групи, музика якої стала знаковою для цілого покоління.

Біографічна музична драма заснована на історії становлення та розвитку групи «The Four Seasons». На даний момент вони являються одними з лідерів за обсягом продажів записів у світі – продано понад 100 мільйонів примірників. У створенні картини брав активну участь фронтмен групи та єдиний її незмінний учасник Френкі Валлі. Режисер картини – легендарний Клінт Іствуд, п’ятиразовий володар премії «Оскар». Він же став і продюсером картини.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, драма, біографія
В головних ролях
Джон Ллойд Янг, Еріх Берген, Майкл Ломенда, Вінсент Пьяцца, Крістофер Уокен, Франческа Фішер-Іствуд
Режисер
Клінт Іствуд
Сценарій
Маршалл Брікмен, Рік Еліс
Прокат
З 11 вересня 2014
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
16 років