Молода і прекрасна

Молода і прекрасна (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Молода і прекрасна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Молода и прекрасна / Jeune and jolie

Сюжет фільму складається зі своєрідної серії чуттєвих "портретів" 17-ти річної дівчини. Історія ділиться на 4 частини, кожна з яких це пора року. У рамках цих пір року, дівчина намагається пізнати і простежити свою трансформацію в жінку. Шлях для цього вона вибрала простий, хоча і не зовсім звичайний. Вона стала повією за власним бажанням, залишивши за собою право вибирати клієнта і працювати тільки на себе, переслідуючи свої ж інтереси. Шлях підлітка перетнуть різні люди, з різними інтересами і характерами, кожен з яких залишить свій слід в душі юної істоти.

Головну роль у стрічці виконала молода починаюча актриса і вже зріла модель Марина Вакт, на рахунку якої до ролі в "Молода і прекрасна" всього кілька ролей. Як і в багатьох своїх фільмах, режисер Француа Озон досліджує затишні куточки сексуальності і особистісних пошуків самих себе в соціальній групі. Актрису режисер відзначив для себе при перегляді "Моя частина пирога" (2011), де модель зіграла дівчину Тессу. У чомусь перегукуючись з сюжетом фільму Стівена Содеберга "Дівчина за викликом", стрічка французького режисера ставить за мету показати, що зараз відбувається щось схоже на сексуальну революцію 60-х років. Тобто люди віддають перевагу заняттю коханням, спрямованго на отримання задоволення, ніж використовуючи свої фізичні можливості для продовження роду. "Молода і прекрасна" став для Озона першим фільмом послід десятирічної перерви, який він представив на Каннському фестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Марина Вакт, Жеральдін Пайя, Фредерік П'єро, Шарлотта Ремплінг, Фантен Рава, Йохан Лейзен, Джеджу Апалі, Лорен Дельбек, Люка призоров, Наталі Рішар
Режисер
Франсуа Озон
Сценарій
Франсуа Озон
Прокат
З 29 серпня 2013
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
18 років