За ознаками сумісності

За ознаками сумісності (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «За ознаками сумісності» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

По признакам совместимости / Jewtopia

Крута комедія «За ознаками сумісності» пропагує шанобливе ставлення до шлюбу і щиро стібеться з усього, що викликає сльози радості під час весільних приготувань та урочистостей. Два друга дитинства, не завжди везучі, але вельми прикольні, вже давно стали дорослими і всерйоз надумали одружуватися. Через багато років вони знову разом, щоб допомогти один одному стати ідеальними чоловіками і відповідати всім ознакам сумісності зі своїми нареченими.

Фільм – робота досить талановитого режисера, драматурга та продюсера Брайана Фогеля. Спільно з Семом Вульфсоном у 2003 році він написав і поставив у Лос-Анджелесі комедію, на основі якої і було створено фільм «За ознаками сумісності». Цей же спектакль йшов у Вестсайдському театрі в Нью-Йорку аж до 2007 року. Це була одна з найпопулярніших комедій, яка рекордно окупилася . Брайан Фогель у співавторстві з Семом Вульфсона також опублікували книгу на цю ж тему , яка незабаром стала бестселером.

Цікаво , що фільм «За ознаками сумісності» вже отримав приз глядацьких симпатій на Міжнародному кінофестивалі в Малібу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Дженніфер Лав Х'юітт, Крістін Лейкін, Крістал Рід, Джемі-Лінн Сіглер, Петер Стормаре, Лін Шей, Брі Тернер, Уенді Мелік, Ніколетт Шерідан, Рита Уілсон
Режисер
Брайан Фогель
Сценарій
Брайан Фогель
Прокат
З 21 листопада 2013
Тривалість
90 хв.