Пила 8 (18+)

Пила 8 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пила 8» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Jigsaw

У різних частинах міста знайдено залишки людських тіл. Всі сліди вказують на те, що це справа рук Джона Крамера, за прізвиськом Пила (Тобін Белл). Але ніхто не може зрозуміти як це можливо, адже маніяк вважається мертвим вже понад 10 років. Слідство припускає, що образ Пили міг приміряти на себе хтось іще. І тепер ця людина вбиває людей тими самими жахливими методами.

Фільм жахів «Пила 8» продовжує культову серію трилерів. Спочатку передбачалося, що фільм «Пила 3D», який вийшов в 2010 році, повинен стати заключним в серії, однак касові збори і незгасаючий інтерес до теми змусили працювати над продовженням. Серед сценаристів значиться Джеймс Ван – автор ідеї франшизи, сценарист і режисер першого фільму та беззмінний продюсер всіх частин починаючи з другої. Режисурою цього разу зайнялися брати-близнюки з Німеччини Майкл і Пітер Спіріг. В процесі роботи над картиною кілька разів змінювалася її назва.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2017
Країна
США, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Тобін Белл, Лора Вандервурт, Каллум Кіт Ренні, Метт Пассмор, Бріттані Аллен
Режисер
Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
Сценарій
Піт Голдфінгер, Джош Столберг, Джеймс Ван
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 15 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
18+