Джо

Джо (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джо / Joe

Події картини «Джо» розгортаються у тихому містечку у штаті Міссісіпі. Головний герой – колишній ув’язнений на ім’я Джо (Ніколас Кейдж). Його позбавлені сенсу дні схожі один на одного, допоки він не зустрічає 15-літнього хлопця. Гарі Джонс (Тай Шерідан) намагається вести нормальне життя – заробляти гроші та захищати матір та сестру від нападів агресивного та некерованого батька-алкоголіка. Життєвий досвід Джо зможе вберегти хлопця від помилок у майбутньому. У свою чергу підліток допоміг чоловіку відчути сенс життя. Проте, чи так просто їм буде допомогти один одному стати кращими, якщо усе оточення підштовхує до нових помилок.

Володар призу Венеціанського кінофестивалю та конкурсант кінофестивалю у Торонто, цей фільм зібрав безліч схвальних відгуків кінокритиків. Роль Ніколаса Кейджа багато хто називає найкращою у його кар’єрі, не зважаючи на премію «Оскар» за кращу чоловічу роль («Покидаючи Лас-Вегас»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Тай Шерідан, Ронні Джин Блевінс, Адріен Мішлер, Хезер Кафка
Режисер
Девід Гордон Грін
Сценарій
Гарі Хоукінс, Ларрі Браун
Прокат
З 01 травня 2014
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
14 років