Джон Уік

Джон Уік (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джон Уік» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джон Уик / John Wick

Головний герой бойовика – Джонатан Уік (Кіану Рівз). Колись він був одним з найнебезпечніших кілерів, потрапити на приціл до якого означало неминучу смерть. Повороти долі внесли корективи в життя Джона. Він втратив кохану дружину і тепер веде самотній спосіб життя. Єдиний його друг – маленька собачка, останній подарунок дружини, а єдина розвага – унікальна машина, Мустанг 1969 року. І прийшло ж на думку одному хлопцю цю машину вкрасти. Та при цьому ще й убити собаку, а самого Уикка побити. Бажання помститися виявляється сильнішим прийнятого колись рішення відійти від справ. Щоб втихомирити Джона, найняті кращі специ округи.

Бойовик «Джон Уїк» став режисерським дебютом для актора Чаду Стахелскі («V» означає Вендетта). Виконавець головної ролі Кіану Рівз («Матриця», «Адвокат Диявола»), як і його герой, пережив втрату коханої жінки. Але навіть за відсутності подібних паралелей, сумніватися у відмінній грі Рівза не довелося б.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2014
Країна
Китай, Канада, США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Кіану Рівз, Едріанн Паліки, Віллем Дефо, Бріджет Мойнеан, Іен Макшейн, Джейсон Айзекс
Режисер
Чад Стахелскі
Сценарій
Дерек Кольстад
Прокат
З 06 грудня 2014 по 31 грудня 2014
Прокат у Ялті
З 04.12.201406 грудня 2014 по 31 грудня 2014
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років