Джон Уік 2

Джон Уік 2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джон Уік 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джон Уик 2 / John Wick: Chapter Two

Події, описані в першому фільмі, залишилися в минулому. Джон Уік (Кіану Рівз) намагається вести нормальний спосіб життя. Але він не може залишатися осторонь, коли дізнається, що один з його колишніх колег намагається об'єднати професійних убивць в одну організацію. Така ініціатива не обіцяє нічого хорошого, але дана Джоном кровна клятва змушує його відправитися в Рим. Саме в цьому місті судилося зійтися в протиборстві двом найбільш досвідченим кілерам світу.

Кримінальний трилер «Джон Уік 2» є продовженням фільму, що вийшов в 2014 році. Тоді касові збори перевищили бюджет фільму більш ніж в 4 рази. Про зйомки продовження вперше заговорили в 2015 році. Головну роль знову виконав Кіану Рівз, сценарієм і режисурою займалися ті ж, хто і в першому фільмі – Дерек Кольстад і Чад Стахелскі. Так як дії картини розгортаються і в США, і в Італії, зйомки проходили в двох країнах. Перші сцени були зняті 26 жовтня 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Кіану Рівз, Рубі Роуз, Бріджет Мойнехен, Іен МакШейн, Петер Стормаре, Лоренс Фішберн
Режисер
Чад Стахелскі
Сценарій
Чад Стахелскі
Прокат
З 09 лютого 2017, орієнтовно по 29 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+ з
23 лютого 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
16+