Наречений на двох (12+)

Наречений на двох (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Наречений на двох» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жених на двоих / Jour J

Матіас (Ніколя Дювошель) завжди легко знаходив спільну мову з жінками. Але коли прийшла пора сказати Алексії (Джулія П'ятон) що їм пора розійтися, він тягнув до останнього. Тягнув, поки Алексія не знайшла у нього візитівку Джульєтти (Рем Керісі). Здатність жінок здогадуватися зіграла злий жарт. Так як Джульєтта працює організатором весіль, Алексія вирішила, що незабаром вони з Матіасом одружаться. Так що доведеться тепер хлопцю зображати з себе щасливого нареченого на очах у коханої та бажаної Джулії, яка, як не дивно, погодилася організовувати його весілля.

Комедія «Наречений на двох» про нерішучого велелюбного хлопця є дітищем француженки Рем Керісі. Це другий її проект після фільму «Париж за всяку ціну», де вона зайнялася режисурою і сценарієм. Свою кар'єру в кіно Керісі почала як актриса, встигнувши знятися в 10 картинах. У своїх самостійних проектах вона також виконує провідні ролі. Допомагав з написанням сценарію Філіп Лашо («Superнянь», «Superнянь 2», «SuperАлібі»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Рем Керісі, Ніколя Дювошель, Джулія П'ятон, Сільві Тестю, Франсуа-Ксав'є Демезон, Шанталь Лобі
Режисер
Рем Керисі
Сценарій
Рем Керисі, Стефан Казанджян
Прокат
З 03 серпня 2017, орієнтовно по 16 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 03 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12+