Щоденник покоївки

Щоденник покоївки (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щоденник покоївки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дневник горничной / Journal d'une femme de chambre

Кінець ХIХ століття, Франція. Покоївка Селестіна, чия ефектна зовнішність - незмінний об'єкт чоловічої уваги, їде з Парижа і стає на службу в сім'ю провінційних поміщиків. У цьому будинку вона змушена маневрувати між інтересами подружжя, прислужуючи владній господині і даючи відсіч приставанням її хтивого чоловіка. Відчуваючи себе чужою в цьому суспільстві, Селестіна зближується з мовчазним садівником Жозефом, чий рішучий характер полонить дівчину.

«Щоденник покоївки» (1900) - роман французького прозаїка і журналіста Октава Мірбо, що отримав скандальну славу після публікації. До фільму Жако роман отримав кілька екранізацій, найвідоміші з яких зняв Жан Ренуар у 1946 році і Луїс Бунюель у 1964. Світова прем'єра відбулася на Берлінському кінофестивалі у лютому 2015 року. Фільм Бенуа Жако брав участь в основному конкурсі кіноогляду і претендував на «Золотого ведмедя», але нічого не отримав.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2015
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма
В головних ролях
Леа Сейду, Венсан Ліндон, Клотільд Молле, Херв П'єр, Мелоді Валемберг, Патрік д'Асумсао, Венсан Лакост, Жозефін Деренне, Домінік Реймон
Режисер
Бенуа Жако
Сценарій
Бенуа Жако, Октав Мірбо, Хелен Зіммер
Прокат
З 16 липня 2015 по 22 липня 2015
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років