Прокляття: Початок кінця

Прокляття: Початок кінця (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прокляття: Початок кінця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Проклятие: Начало конца / Ju-on: Owari no hajimari

Проклятий та найстрашніший будинок Японії – так називають це місце ті, хто знає про смерті, що спіткали усіх його жителів. Після страшного вбивства, яке тут сталося, місце накопичує в собі страхи і муки померлих. Кожен, хто переступає поріг дивного житла, стає частиною цієї історії і вже не в змозі вибратися звідси живим. З кожною новою жертвою зло стає сильнішим. Головна героїня – вчителька молодших класів. Вона приходить додому до одного з учнів, який давно не з'являється в школі. Молода жінка дізнається про страшну особливість будинку та потрапляє у його пастку. Відтоді єдине її бажання – просто залишитися живою.

Фільм «Прокляття: Початок кінця» – це сьомий фільм у серії «Прокляття», а також перший із франшизи, до зйомок якого не причетний її творець Такаші Шиміцу. Режисером став Масаюки Отіа, який спільно з Такасіге Ітісе («Дзвінок») написав сценарій. На 2015 рік заплановано вихід ще одного фільму жахів з цієї серії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
В головних ролях
Режисер
Сценарій
Прокат
З 26 березня 2015 по 08 квітня 2015
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років