Джульєтта

Джульєтта (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джульєтта» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джульетта / Julieta

Головній героїні фільму Джульєтті (Емма Суарес, Адріана Угарте) зараз 55 років. Вона намагається відшукати безслідно зниклу доньку і для цього відправляється в Мадрид. У місті, де пройшла юність жінки, на неї обрушилися спогади. Все те, про що Джульєтті доводилося мовчати довгі роки, вона спробує вмістити в лист, адресований доньці.

Мелодрама «Джульєтта» про долю жінки, яка не наважувалась розповісти доньці про свою молодість – дітище іспанського режисера Педро Альмодовара. Він був двічі удостоєний премії «Оскар» за кращий іноземний фільм і за кращий оригінальний сценарій. Сюжет нового фільму заснований на трьох оповіданнях Еліс Манро. Права на екранізацію режисер придбав ще в 2009 році, а при написанні сценарію значно змінив історію. На одному з етапів підготовки передбачалося, що фільм буде англомовним, а зйомки пройдуть в США. В остаточному варіанті дії розгортаються в Іспанії, а головну героїню виконують дві актриси – Емма Суарес і Адріана Угарте.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
Іспанія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Адріана Угарте, Мішель Хеннер, Россі де Пальма, Інма Куеста, Даніель Грао
Режисер
Педро Альмодовар
Сценарій
Педро Альмодовар, Еліс Манро
Прокат
З 11 серпня 2016, орієнтовно по 17 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
11 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+