Джунглі (16+)

Дивіться фільм Джунглі (16+) (Джунгли) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Джунглі (16+).
Джунгли / Jungle

Йоссі Гінсберг (Деніел Редкліфф) вирішив розпочати своє доросле життя із подорожі світом. Найцікавіше йому було серед Амазонських джунглів. Знайшлися і нові друзі – такі ж як і він шукачі пригод та нових відчуттів. Спілкування з загадковим Карлом (Томас Кречман) змінює плани юнаків – усі разом вони відправляються углиб джунглів. Та вочевидь плани Карла відрізнялися від планів хлопців, він покидає їх самих посеред дикої природи. Йоссі доведеться подолати власні страхи та докласти максимум зусиль аби вижити.

Пригодницький триллер «Джунглі» зняв режисер Грег МакЛін («Експеримент «Офіс»). Це спільний проект Австралії та Колумбії. Для виконання головної ролі запросили британця Деніела Редкліффа. В основу сюжету лягла реальна історія виживання у непрохідних лісах Болівії, що трапилася з австралійцем Йоссі Гінсбергом у 1981 році. Впродовж трьох тижнів він один, без необхідних у джунглях зброї та запасу їжі, шукав порятунку.

Рік
2017
Країна
Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, пригоди
В головних ролях
Деніел Редкліф, Томас Кречман, Алекс Рассел
Режисер
Грег МакЛін
Сценарій
Джастін Монжо
Прокат
З 02 листопада 2017, орієнтовно по 20 грудня 2017
Прем'єрний період
До 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+