Піднесення Юпітер

Піднесення Юпітер (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Піднесення Юпітер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Восхождение Юпитер / Jupiter Ascending

Фантастичний бойовик «Піднесення Юпітер» покаже історію Юпітер Джонс (Міла Куніс), яка завжди вважала себе самою звичайною дівчиною. Заробляючи на життя прибиранням туалетів, Юпітер не здогадується, що вона унікальна – генетичні особливості роблять її досконалою, а це загрожує всеохоплюючій владі королеви Всесвіту, адже саме Юпітер могла б прийти їй на зміну. У пошуках дівчини на Землю прибуває Кейн (Ченнінг Татум). Він зобов’язаний вбити Юпітер, проте судилося, аби все склалося інакше.

Картина «Піднесення Юпітер» – чергове дітище талановитого тандема Енді та Лани Вачовскі («Матриця»). Як і у багатьох своїх картинах, вони виступили і режисерами, і сценаристами, і продюсерами. Серед претенденток на головну роль були Наталі Портман та Руні Мара, проте перевага була надала саме українці. Зйомку почалися у квітні 2013 року та проходили у США та Великобританії. Незвичною особливістю фільму є те, що музика до нього була написана композитором Майклом Джакінно ще до початку зйомок, що дало йому надзвичайну творчу свободу. Дана картина – перший фільм родичів Вачовскі, знятий у форматі 3-D.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Ченнінг Татум, Міла Куніс, Шон Бін, Едді Рейдмейн, Дуглас Бут, Джеймс Д’Арсі
Режисер
Енді Вачовскі, Лана Вачовскі
Сценарій
Енді Вачовскі, Лана Вачовскі
Прокат
З 04 червня 2015 по 10 червня 2015
Знижки в форматі IMAX3D з 4 червня 2015 р.
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
14 років