Світ Юрського періоду 2 (12+)

Світ Юрського періоду 2 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світ Юрського періоду 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мир Юрского периода: Павшее королевство / Jurassic World: Fallen Kingdom

Динозаври, що мирно жили на віддаленому острові, вийшли з-під контролю. Спосіб їх створення перестав бути таємницею. Тепер ці технології доступні кільком великим корпораціям. Те, як ці люди розпорядяться новими знаннями, ставить під загрозу безпеку всіх жителів землі.

П'ятий фільм з серії «Світ Юрського періоду 2» буде прямим продовженням історії, показаної у фільмі 2015 року. До своїх ролей повернуться Кріс Пратт і Брайс Даллас Ховард. Також у фільмі можна буде побачити доктора Яна Малкольма у виконанні Джеффа Голдблюма. Актор зіграв цього персонажа у фільмі 1997 року. За словами творців фільму, події розгортатимуться не лише на острові. Подробиці сюжету намагаються тримати в таємниці, проте відомо, що історія набуде більш похмурого і трагічного характеру. Режисер Хуан Антоніо Байона в одному з інтерв'ю сказав, що крім фільму, що знімається, планується вихід на екрани ще одного продовження цієї історії.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2018
Країна
США, Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Кріс Пратт, Брайс Даллас Ховард, Джефф Ґолдблюм, Джастіс Сміт, Джеймс Кромвелл, Тед Левайн, Тобі Джонс
Режисер
Хуан Антоніо Байона
Сценарій
Дерек Конноллі, Колін Треворроу, Майкл Крайтон
Прокат
З 07 червня 2018, орієнтовно по 08 серпня 2018
Прокат у технології 4DX
До 08 серпня 2018
Тривалість
128 хв.
Вікові обмеження
12+