Це всього лиш кінець світу (французькою мовою)

Це всього лиш кінець світу (французькою мовою) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Це всього лиш кінець світу (французькою мовою)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Juste la fin du monde

Головний герой фільму – талановитий письменник Луї (Гаспар Ульєль). Він не бачив своїх родичів 12 років, але тепер їде додому. Як змінилася мама? Сестру Сюзанну (Леа Сейду) він майже не знає, їй було 10 років, коли Луї залишив будинок. За прогнозами чоловіка, найбільш емоційно зустріч сприйме брат Антуан (Венсан Кассель). І це не дивно. Адже Луї їде до родичів, щоб повідомити їм про свою невиліковну хворобу та близьку смерть.

Драма «Це всього лиш кінець світу» побудована на однойменній п'єсі Жана-Люка Лагарса. За режисуру та доопрацювання сценарію взявся Ксав'є Долан, який у свої 27 років устиг чотири рази здобути нагороди Канського кінофестивалю. Уперше Долан зібрав на зйомки у своєму фільмі лише французьких акторів. Будучи канадцем, доти він працював переважно зі співвітчизниками. На Венеціанському кінофестивалі картина виборола нагороди відразу в двох номінаціях – Гран-прі та приз від екуменічного журі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Канада, Франція
Мова дублювання
оригінал ( з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Наталі Бай, Венсан Кассель, Маріон Котіяр, Леа Сейду, Гаспар Ульєль
Режисер
Ксав’є Долан
Сценарій
Ксав’є Долан, Жан-Люк Лагарс
Прокат
З 03 листопада 2016 по 09 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
03 листопада 2016 р.(у Львові Форум не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+