Джастін та лицарі доблесті

Джастін та лицарі доблесті (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джастін та лицарі доблесті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джастин и рыцари доблести / Justin and the Knights of Valour

"Джастін та лицарі доблесті" - добрий мультфільм про пригоди хлопчика Джастіна. Він живе у захопливому світі, повному чарівництва та чудес. Із самих юних років наш герой мріє стати лицарем, але перш ніж це трапиться, йому належить подолати чималу кількість перешкод, котрі, на превеликий жаль для нього, ніяк не пов'язані із пригодами та небезпекою. Батько Джастіна - придворний службовець та мріє про те, щоб син продовжив його славне діло. Хлопця не влаштовує така перспектива і він втікає з дому в надії зустріти справжніх хоробрих воїнів. По дорозі він знайомиться з прекрасною дівчиною Талією. А зустрівши мудрих лицарів, готових навчити його ратній справі, впевнений, що його мрія ось-ось здійсниться. Не встигнувши отримати усі знання, на котрі він розраховував, Джастін залишається один на один із бідою. Над його рідним Королівством нависла небезпека, із якою він має впоратись попри що.

Режисер та сценарист картини "Джастін та лицарі доблесті" Мануель Сісілія всю свою кар'єру присвятив створенню мультфільмів для дітей. Підійшовши до справи з усією відповідальністю, на озвучення ролей він запросив таких іменитих акторів як Антоніо Бандерас, Сірша Ронан та Джеймс Космо.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, пригоди
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Джеймс Космо, Майкл Калкін, Чарльз Денс, Темсін Егертон, Руперт Еверсетт, Сірша Ронан
Режисер
Мануель Сісілія
Сценарій
Меттью Джейкобс, Мануель Сісілія
Прокат
З 24 жовтня 2013
Тривалість
90 хв.