Як спіймати перо Жар-Птиці

Як спіймати перо Жар-Птиці (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Як спіймати перо Жар-Птиці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Как поймать перо Жар-Птицы /

"Як спіймати перо Жар-Птиці" - добрий мультик, знятий за мотивами руської народної казки. Головний герой - молодший син царя Берендея - Іван Царевич. Забажалось якось царю заволодіти пером Жар-Птиці. Із трьох синів погодився виконати повеління батька лише один - наймолодший - веселий та простодушний Іван. Дорогою на нього чекає багато труднощів, але кожного разу на допомогу приходить його вірний супутник Сірий Вовк. На довгому шляху Ваню чекають не одні лише перепони, він зустріне Олену Прекрасну, і герої знайдуть в себе багато спільного. Але розшукавши врешті-решт заповітну пташку, добрі друзі змушені долати усе нові та нові перешкоди. І жахливіше усього те, що більшість пасток для Івана та Олени влаштовують його рідні брати. Ще б пак! Адже тепер тільки Вані дістанеться увесь царський спадок, до того ж і царством після батька правитиме саме він.

Для режисера мультфільму "Як спіймати перо Жар-Птиці" В'ячеслава Плотнікова, як і для сценариста Ірини Мізрахі, ця робота - творчий дебют. Не скажеш цього про продюсерів, за плечима яких добрий десяток мультфільмів, що підкорили серця юних глядачів. У одному з інтерв'ю творці картини заявили, що вже працюють над продовженням.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
ргосійська
Жанр
мультфільм, фентезі
В головних ролях
Юлія Савічева, Дмитро Дюжев, Нонна Гришаєва, Андрій Леонов, Олексій Колган
Режисер
В'ячеслав Плотніков
Сценарій
Ірина Мізрахі
Прокат
З 24 жовтня 2013
Тривалість
80 хв.