Камiнь

Камiнь (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Камiнь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Камень /

Новий російський гостросюжетний трилер «Камінь» режисера В'ячеслава Камінського, без перебільшення унікальний по цілому ряду причин. Здебільшого тому, фільм розглядається в середовищі кінокритиків як особливе явище і задовго до виходу в прокат став найбільш очікуваним проектом року серед цінителів серйозних драматичних трилерів. У першу чергу, це пов'язано з тим, що одну з основних ролей, у незвичному для глядачів образі блискуче зіграв Сергій Свєтлаков, який прославився завдяки гумористичному проекту «Наша Russia». Сам актор каже з цього приводу, що: «для мене - це головна мистецька подія і результат більше року роботи - і знімальною, і закулісної. Новий фільм - це абсолютний атракціон з нервами, низинними і світлими почуттями, емоціями людей ... ».

Не менш нестандартним для російської кіноіндустрії є і сюжет картини «Камінь», незважаючи на те, що на перший погляд все здається банальним. Для відомого бізнесмена (Микола Козак), що живе у звичній метушні, щодня стикається з безліччю пов'язаних з бізнесом проблем, стає шоком викрадення 7-річного сина. Здавалося б, у цій ситуації досить заплатити викрадачеві необхідну суму і все. Тим часом, далі події фільму розгортатимуться абсолютно по непередбачуваного сценарію. Таємничий викрадач повідомляє, що гроші йому не потрібні, і є всього лише одна умова, при якому хлопчик залишиться в живих. Цією умовою є смерть батька чи ... Хто протягом доби помре з них двох: його дитина або він сам ... ви дізнаєтесь вже в січні в кінотеатрах України.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
триллер, драма
В головних ролях
Сергій Свєтлаков, Олеся Судзиловська, Микола Козак, Олена Коренєва, Валда Бічкуте, Олександр Колесніков
Режисер
В’ячеслав Камінський
Прокат
З 19 січня 2012