Королівство котів (0+)

Королівство котів (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Королівство котів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Город кошек / Kedi

Говорячи про те чи інше місто, люди звертають увагу на його архітектуру, цікаву історію або ж особливості його мешканців. Але не часто можна почути, що описуючи місто згадують про безхатніх тварин. Цей фільм покаже життя Стамбулу через історії вуличних котів. Навряд чи знайдеться у світі турист, який поїде до культурної столиці Туреччини аби подивитися на котів. Та для творців фільму саме ці тварини є головною окрасою древнього міста.

Документальна стрічка «Королівство котів» знята у Стамбулі. У центрі сюжету – життя вуличних котів. Жителі міста турботливо ставляться до тварин. Глядачі почують історії від тих, хто опікується котами та щодня їх годує. Ідея присвятити фільм чотирилапим улюбленцям належить турецькій режисерці Джейді Торун. Аби поринути у атмосферу котячих буднів, камеру встановлювали на іграшкову машинку. Прем’єра стрічки відбулась на Міжнародному стамбульському кінофестивалі незалежного кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
США, Туреччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Кейда Торун
Сценарій
-
Прокат
З 21 червня 2018, орієнтовно по 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+