Встигнути за Джонсами

Встигнути за Джонсами (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Встигнути за Джонсами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Keeping Up with the Joneses

Події фільму розгортаються в тихому передмісті. Тут ніколи нічого не відбувається. Подружжя Джефф (Зак Галіфіанакіс) та Карен (Айла Фішер) Граффні звикли до такого розміреного життя. Аж ось по сусідству оселяється молода пара Наталі (Галь Гадот) та Тім (Джон Хемм) Джонси. Бездоганно стильні та успішні, кмітливі, красиві та спритні Джонси викликають підозру у подружжя Граффні. І, як з'ясувалося, не дарма. Адже насправді Джонси – напарники, а не чоловік та дружина. Вони урядові агенти. Дізнавшись таємницю сусідів, Джефф та Карен виявляються вплутаними в шпигунські справи міжнародного рівня.

Комедійний бойовик «Встигнути за Джонсами» зняв режисер Грег Моттола («Пол: секретний матеріальчик»). Сценарій написав Майкл ЛеСьєр («Крадіжка в музеї»), він також узявся й за продюсування картини. На виконання головних ролей запросили зірок першої величини, серед яких Галь Гадот та Зак Галіфіанакіс, який здивує глядачів своїм схудненням.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Галь Гадот, Айла Фішер, Джон Хемм, Зак Галіфіанакіс, Петтон Освальт, Мерібет Монро
Режисер
Гріг Моттола
Сценарій
Майкл ЛеСьєр
Прокат у Києві
З 10 листопада 2016, орієнтовно по 04 січня 2017
Прем'єрний період до
16 листопада 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
17 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+