Допремєрний показ «Кіборги»

Допремєрний показ «Кіборги» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Кіборги»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Киборги / Кіборги

Раді запросити усіх охочих на прем’єру фільму «Кіборги», що відбудеться 30 листопада у кінотеатрі Планета Кіно Львів (Forum Lviv). Приходь і подивиться справжнє кіно з усією знімальною командою, реальними кіборгами та очевидцями подій на сході України!

Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг» по відношенню до захисників аеропорту. На бойове чергування прибувають шестеро добровольців, які пробудуть тут довгих два тижні.

Військова драма «Кіборги» заснована на реальних подіях – кожен із зображених героїв має свого прототипа. Під час зйомок режисера Ахтема Сеітаблаєва консультував Кирило Недря, викладач Дніпровського університету внутрішніх справ. Він особисто брав участь в обороні ДАПу та покинув аеропорт після контузії. Частина зйомок проводилася у селі Крюківщина на Київщині, на Гончарівському полігоні під Черніговом знімалися танкові бої, а на запасному аеродромі поблизу Чернігова збудували декорації напівзруйнованого аеропорту. Бюджет фільму склав 48 млн.грн., половину з яких виділило Державне агентство України з питань кіно. Проект був серед переможців на 8-му конкурсному відборі Держкіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова
оригінал
Жанр
військовий, драма, бойовик
В головних ролях
В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов
Режисер
Ахтем Сеітаблаєв
Сценарій
Наталія Ворожбит
Прокат
30 листопада 2017
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+