Пипець 2

Пипець 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пипець 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пипец 2 / Kick-Ass 2

"Пипець 2" - продовження історії про супергероїв без суперздібностей. У Пипця (Аарон Тейлор-Джонсон) з'являються чисельні прихильники. Їхня справа - вершити правосуддя. При цьому їх великій справі постійно заважає син вбитого в першій частині злодія Кровавий Угар (Крістофер Мінц-Пласс). Він хоче помститися за смерть батька, у якій винний Пипець. Угар збирає лігу злодіїв аби протистояти Убивашці (Хлоя Грейс Морец) та Пипцю. Проте герої не гають часу. Спробувавши стати звичайними підлітками, вони зрозуміли - сумні будні не для них. Тепер вони стануть ще сильніше, так як входять у команду "Справедливість Назавжди", яку очолив колишній злочинець Полковник Зоряно-Смугастий. Двобій команд обіцяє бути жорстоким та безкомпромісним.

Чорна комедія "Пипець 2" знята за мотивами однойменного коміксу Марка Міллара та Джона Роміти-молодшого. Після успіху першої картини продюсери готові були одразу ж розпочати роботу над продовженням, однак процес затягнувся через пошуки нового режисера. Ним став Джефф Уодлоу. Від попереднього фільму друга частина відрізняється деякою серйозністю, а також зображенням життя героїв без масок.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, комедія, кримінал
В головних ролях
Аарон Тейлор-Джонсон, Хлоя Грейс Морец, Крістофер Мінц-Пласс, Джим Керрі, Ольга Куркуліна
Режисер
Джефф Уодлоу
Сценарій
Джефф Уодлоу, Марк Міллар, Джон Роміта мол.
Прокат
З 15 серпня 2013
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
18 років