Викрадення Фредді Хайнекена

Викрадення Фредді Хайнекена (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Викрадення Фредді Хайнекена» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Похищение Фредди Хайнекена / Kidnapping Mr. Heineken

Події відбуваються в Амстердамі в 1983 році. Четверо хлопців, які звикли жити на широку ногу, знайшли спосіб швидко заробити великі гроші. Після двох років підготовки вони викрадають прямо з машини одного з найбагатших людей Голландії – Фредді Хайнекена (Ентоні Хопкінс) разом з його особистим водієм. За життя очільника пивоварної компанії викрадачі зажадали викуп у розмірі 35 мільйонів голландських гульденів. Ці гроші повинні були гарантувати їм безбідне життя до кінця їхніх днів.

Кримінальний трилер «Викрадення Фредді Хайнекена» максимально реалістично відтворює події, що відбувалися в Амстердамі під час викрадення містера Хайнекена. Про злочин, рівних якому не було в історії, написано дві книги. Вперше на екрані ця історія з'явилася в 2011. Тоді картину зняла команда з Нідерландів. На цей раз екранізацією зайнялися спільно кінематографісти з Нідерландів, Великобританії та Бельгії.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
Нідерланди, Великобританія, Бельгія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Джим Стерджесс, Сем Уортінгтон, Райан Квантен, Ентоні Хопкінс, Марк ван Еувен, Томас Кокерел
Режисер
Деніел Альфредсон
Сценарій
Вільям Брукфілд, Пітер Р. де Фріз
Прокат
З 11 червня 2015 по 24 червня 2015
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років