Секрети сексу та кохання

Секрети сексу та кохання (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секрети сексу та кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секреты секса и любви / Kiki, el amor se hace

Події розгортаються в Мадриді. Героїв фільму, абсолютно різних людей різного віку, об'єднує одне спільне бажання – вони хочуть поліпшити своє сексуальне життя. Можливо, варто звернутися за допомогою до фахівця? Вислухавши поради, п'ять пар рішуче беруться до справи. Таємні бажання, фантазії або страхи обертаються джерелом найвищого задоволення. Тепер кожен новий день дарує море чудових відчуттів. Увійшовши у смак, героям все складніше зупинитися. Та й чи варто себе стримувати?

Герої комедія «Секрети сексу та кохання» – це п'ять пар, які вирішили поліпшити своє інтимне життя. Фільм є рімейком австрійської картини «Маленька смерть» режисера Джоша Лоусона. Іспанська версія історії з'явилася на екранах завдяки Пако Леону. Він доклав максимум зусиль для появи картини на екранах – зайняв режисерське крісло, взяв участь в написанні сценарію, а також виконав одну з головних ролей.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2016
Країна
Іспанія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Наталія де Моліна, Алехандро Гарсія, Джакобо Санчес, Сільвія Рей, Пако Леон, Ана Кац
Режисер
Пако Леон
Сценарій
Джош Лоусон, Пако Леон, Фернандо Перез
Прокат
З 15 вересня 2016, орієнтовно по 28 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
15 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
18+