Убити посланця

Убити посланця (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Убити посланця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Убить гонца / Kill the Messenger

Головний герой трилера – журналіст Гарі Уебб (Джеремі Реннер). Він завжди вважав, що головне в його професії – доносити правду до якомога більшої кількості людей. Одного разу він дізнався те, про що багато хто вважав би за потрібне промовчати з міркувань власної безпеки. Уебб розголосив участь ЦРУ в організації збройного повстання в Нікарагуа, а також сприяння спецслужб і уряду США в наркоторгівлі. Слідом за публікаціями почалися цькування і тиск, які визначать долю Уебба.

Кримінальна драма «Убити посланця» заснована на реальних подіях. За резонансне журналістське розслідування і серію викривальних публікацій Гарі Уебб був удостоєний Пулітцерівської премії – найпрестижнішої американської нагороди в області літератури. Журналіст загинув при загадкових обставинах в 2010 році. Нік Шу написав про це книгу, яка і лягла в основу сценарію. Крім Ніка Шу і Пітера Ландесмана, сам Уебб також в числі сценаристів картини, оскільки були використані фрагменти його статей.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал, детектив, біографія
В головних ролях
Мері Елізабет Уінстед, Майкл Шин, Джеремі Реннер, Рей Ліотта, Роберт Патрік, Майкл К. Вільямс
Режисер
Майкл Куеста
Сценарій
Пітер Ландесман, Гарі Уебб, Нік Шоу
Прокат
З 19 лютого 2015 по 25 лютого 2015
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16 років