Наказ вбити

Наказ вбити (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Наказ вбити» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Kill Command

Події фантастичного бойовика розгортаються в майбутньому. Загроза, з якою стикаються армії світу, відрізняється від тієї, що була в минулому. На віддалений острів із навчальною метою висаджують бійців морської піхоти Сполучених Штатів. Але в чому саме полягатимуть їхні навчання, вони дізнаються, лише зіткнувшись віч-на-віч із роботами. Завдання роботів – знищити людей, і з кожною хвилиною сутичка все менше нагадує навчальну. У складі групи – Кетрін Міллс (Ванесса Кірбі). Дівчина-кіборг є техніком, і краще від будь-якої людини розуміється на роботах.

Фантастичний бойовик «Наказ вбити» знятий британським кінематографістом-початківцем Стівеном Гомезом. Він сам написав сценарій до фільму і посів режисерське крісло. На зйомки вибрав хвойні ліси Фінляндії. Виконали головні ролі актори Великобританії. Серед них Ванесса Кірбі («Бойфренд із майбутнього», «До зустрічі з тобою»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, фантастика, бойовик
В головних ролях
Ванесса Кірбі, Туре Ліндхардт, Девід Аджай, Том МакКей, Бентлі Калу, Осі Окерафор, Майк Ноубл
Режисер
Стівен Гомез
Сценарій
Стівен Гомез
Прокат
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 30 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+