Kingsman: Таємна служба

Kingsman: Таємна служба (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Kingsman: Таємна служба» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Kingsman: Секретная служба / Kingsman: The Secret Service

Події картини розгортаються навколо хлопця на імя Гаррі (Тарон Егертон). У нього непересічний інтелект і, здавалося б, великі можливості реалізувати себе. Однак весь свій потенціал він направляє в неправильне русло, усе більше погрузаючи в кримінальному світі. Одного разу Джек (Колін Ферт), секретний агент, бере його під свою опіку та надає унікальний шанс – поповнити ряди спецагентів таємної служби Kingsman. Проте скористатися можливістю не так вже й просто. Потрібно подолати безліч випробувань, а це під силу далеко не кожному.

Бойовик «Kingsman: Таємна служба» – достойне продовження у творчості англійця Метью Вона («Люди Ікс: Перший клас», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Пипець», «Великий куш»). Сценарій до фільму Вон писав спільно з Джейн Голдман, разом з якою він трудився над створенням кращих своїх картин. Для участі у фільмі розглядалися кандидатури Леонардо Ді Капріо та Емми Уотсон.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2014
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія, кримінал, пригоди
В головних ролях
Колін Ферт, Тарон Егертон, Семюел Л. Джексон, Майкл Кейн, Марк Хемілл, Марк Стронг, Джек Девенпорт
Режисер
Метью Вон
Сценарій
Джейн Голдман, Метью Вон, Марк Міллар
Прокат
З 05 лютого 2015 по 18 березня 2015
Тривалість
129 хв.
Вікові обмеження
16 років