Клімт і Шіле (0+)

Клімт і Шіле (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Клімт і Шіле» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Климт и Шиле / Klimt and Shiele

Протягом тижня, з 3 по 9 січня на вас чекає програма «Кіно на Різдво» — вибухова суміш минулих гучних прем’єр та кількох новинок від KyivMusicFilm.

Густав Клімт в кінці 19 століття разом з групою художників заснував «Віденську сецесію» — об’єднання митців, які перейшли від історизму до модерну, чим повністю перевернули погляд на мистецтво. Одним з учнів Клімта був Шіле.

Час розквіту кар’єр Клімта і Шіле припав на кінець золотої ери. Саме в цей час розпадається Австро-Угорська імперія, а сам Відень, вперше за декілька століть — в наляканому стані невідомого майбутнього. Це був час, коли Фрейд відкрив свої «потяги» та «психо», жінки починають вимагати незалежності. Час відкриття бездонності его, в якому й сьогодні ми продовжуємо рефлексувати себе. Все це відбивається і в мистецтві.

1918 рік. Шіле 28 років, щойно пройшла його найуспішніша виставка. 19 картин та 29 малюнків були виставлені в будинку Сецесіону. За декілька місяців він стає однією з 20-ти мільйонів жертв іспанського грипу та помирає. Він дивився цьому невидимому дияволу прямо в обличчя та все, що міг — малювати його.

Кілька місяців раніше помирає друг та вчитель Шіле — Густав Клімт.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2018
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мистецтво
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
05 січня 2019
Знижки весь день
05 січня 2019
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+