Афера Доктора Нока (12+)

Афера Доктора Нока (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Афера Доктора Нока» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Knock

Харизматичний пройдисвіт Нок (Омар Сі) втомився тинятися по світу. Він вправний кишеньковий злодій, але ж це досить ризикована справа. Все життя цим не зароблятимеш. Тож Нок вирішує оселитися у невеличкому містечку та знайти собі справу до душі. Представитися лікарем – ідеальний варіант. З його фантазією та вмінням імпровізувати кожному і діагноз знайдеться, і надійний спосіб лікування. Нок з легкістю викликає в людей довіру, тож проблем з потоком пацієнтів немає. Перешкодити ідилії спокійного життя та тихого «чесного» заробітку можуть лише надто допитливі та обізнані громадяни. Бо ж чутки про таку непересічну особу ширяться швидко.

Французька комедія «Афера Доктора Нока» створена за п’єсою Жуля Ромена «Нок, або Торжество медицини», що побачила світ у 1923 році. За екранізацію взялася французька режисерка, сценарист, драматург та письменниця Лоррейн Леві.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Омар Сі, Ана Жірардо, Алекс Лутс, Елен Венсан, Одрі Дана, Сабін Азема, Паскаль Елбе
Режисер
Лоррейн Леві
Сценарій
Жуль Ромен
Прокат
З 02 листопада 2017, орієнтовно по 22 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
12+