Спокусник 2

Спокусник 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спокусник 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Соблазнитель 2 / Kokowääh 2

Картина "Спокусник 2" розповість про непросте життя Генрі (Тіль Швайгер). У минулому дамський догідник, нині він змушений розриватися між роботою, доглядом за дітьми та новими спокусами. Клопоти, пов'язані з дітьми він ділить з колишнім чоловіком своєї коханої Тристаном, а ось бажання піддатися інстинктам, яке охоплює його з новою силою, мусить побороти сам. Чарівна няня, найнята аби допомогти з вихованням дітей лише ускладнює ситуацію. На довершення юна донька вперше закохується і з цим також щось треба робити! Низка непередбачуваних ситуацій, із яких потрібно вийти не втрачаючи гідності, до нестями виснажують героя. Однак, у круговерті подій він не втрачає надії повернути кохання усього свого життя Катаріну.

Комедія "Спокусник 2" - творіння Тіля Швайгера. Відомий передусім як актор ("Достукатися до небес", "Фантомний біль"), у даному проекті він виступає одночасно режисером, сценаристом, продюсером та виконавцем головної ролі. Перша картина про ловеласа Генрі, до якої Швайгер доклав не менше зусиль, зібрала у світовому прокаті майже 45 мільйонів доларів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Тіль Швайгер, Гедеон Буркхард, Маттіас Швайгхефер, Юлія Йеч, Емма Швайгер
Режисер
Тіль Швайгер, Торстен Кюнстлер
Сценарій
Тіль Швайгер
Прокат
З 04 липня 2013
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років