Кон-Тікі

Кон-Тікі (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кон-Тікі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кон-Тики /

"Кон-Тікі" - так звати героя полінезійських переказів, який одного разу приплив зі сходу та заснував тут поселення. Іменем мандрівника із народних легенд назвав свій пліт вчений Тур Хейердал, який забажав повторити небезпечний шлях через океан. У 1947 році Тур Хейердал очолив експедицію із шести чоловік, яка мала довести - інки, які населяли Північну Америку, могли переплисти океан та заселити Полінезійські острови. Команда за 101 день подолала відстань в 4300 км водами Тихого океану на плоту з 9 колод, найдовша з яких сягала 14 метрів завдовжки. Не маючи захисту від хижаків, під пекучим сонцем, на нестримному вітрі, у шторм та зливу, мандрівники боролись вже не за свої наукові ідеї, а за власне життя.

Фільм "Кон-Тікі" - спільна робота кінематографістів із Великобританії, Норвегії, Данії та Німеччини. Кінострічка номінувалась на премію Оскар як кращий іноземний фільм. По завершенні своєї мандрівки, сам Тур Хейердал зняв документальний фільм "Кон-Тікі", удостоєний у 1951 році премії Оскар.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Великобританія, Норвегія, Данія, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, пригоди, історія
В головних ролях
Пол Сверре Валхейм Хаген, Андерс Баасмо Крістіансен, Густаф Скарсгард, Одд Магнус Вільямсон, Тобіас Зантелман
Режисер
Хоакім Роннінг, Еспен Сандберг
Сценарій
Петтер Скавлан, Аллан Скотт
Прокат
З 18 квітня 2013
Тривалість
118 хв.