Гірська жінка: На війні (12+)

Гірська жінка: На війні (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гірська жінка: На війні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Женщина на войне / Kona fer i strid

Громадянка Ісландії Хатле (Халльдоура Гейрхардсдоуттір) не має родини, проте вона має переконання. Цілеспрямовано, крок за кроком, вона робить усе можливе аби припинити діяльність заводу з виробництва алюмінію. На її думку це надто сильно бруднить довкілля та шкодить країні. Методи для своєї боротьби вона обирає не завжди законні. Разом зі своєю сестрою-близнючкою Хатле давно мріяла всиновити дитину. Нарешті цей момент наблизився – в Україні на жінок чекає чотирирічна дівчинка Ніка, яка втратила родину на війні. Та Хатле не може просто так виїхати з країни, бо її розшукують за злочини, які вона скоїла намагаючись зупинити завод.

Фільм «Гірська жінка: На війні» створено у копродукції Франції, Ісландії та України. Прем’єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі. Перший показ в Україні відбувся під час відкриття 9-го Міжнародного Одеського кінофестивалю. Виконавиця головної ролі особисто представляла стрічку на українській сцені.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція, Ісландія, Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Халльдоура Гейрхардсдоуттір, Йохан Сігуроарсон, Бенедикт Ерлінгссон
Режисер
Бенедикт Ерлінгссон
Сценарій
Бенедикт Ерлінгссон, Ólafur Egilsson
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+