Конкурсант. Смертоносне шоу

Конкурсант. Смертоносне шоу (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Конкурсант. Смертоносне шоу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Конкурсант. Смертоносне шоу

Головний герой детектива – Тарас Майстренко (Сергій Маслов). Після участі в конкурсі талантів його знає вся країна. Коли жорстоко вбивають одного з членів журі, підозра в першу чергу падає саме на Тараса. У його вині не сумнівається ніхто, крім відданої фанатки Тані (Яна Ройхман). Загнаний в кут, хлопець змушений ховатися від усіх. Він вирішує сам знайти вбивцю. Але робити це потрібно якомога швидше, тому що членів журі тепер вбивають одного за іншим. Талановита людина талановита в усьому. Цю істину Тарасу доведеться довести на власному прикладі, знайшовши вбивцю раніше, ніж правоохоронні органи.

Український детективний трилер “Конкурсант. Смертоносне шоу” є дітищем режисера і сценариста Олександра Біляка. Сюжет зав'язаний на популярному вокальному телешоу, однак в створенні фільму не брали участь продюсери аналогічного шоу, що виходить на одному з телеканалів України.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
екшн-детектив
В головних ролях
Даша Астаф'єва, Олександр Пономарьов, Борис Барський, Сергій Маслов, Яна Ройхман, Ілля Карпов
Режисер
Олександр Бєляк
Сценарій
Олександр Бєляк
Прокат
З 24 листопада 2016, оієнтовно по 14 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+