Ку! Кін-Дза-Дза

Ку! Кін-Дза-Дза (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ку! Кін-Дза-Дза» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ку! Кин-Дза-Дза / Ку! Кин-Дза-Дза

"Ку! Кін-Дза-Дза" змусить глядачів по-новому поглянути на сьогоденну дійсність. Всесвітньовідомий віолончеліст Володимир Чижов та його двоюрідний племінник Толік, який мріє стати ді-джеєм, зустрічають на вулиці дивака з чудернацьким пристроєм у руках. Толік не роздумуючи натискає кнопки та разом зі своїм дядьком переноситься на планету Плюк. Там все майже як і в нас - гроші витрачаються на речі, які того не варті, людей не просто зустрічають по одягу, але й ділять на класи у залежності від "кольору штанів", ще й "уряд на іншій планеті живе". Все майже як у нас, але виглядає дикувато, тож герої пропри що намагаються повернутися на Землю.

Мультфільм "Ку! Кін-Дза-Дза" створено, як і фільм "Кін-Дза-Дза" режисером Георгієм Данелія. Зберігши загальну канву сценарію, мультфільм має також і багато додатків, які відображають сучасні проблеми суспільства. Робота над стрічкою почалась у 2005 році, але через фінансові труднощі виникли перерви у творчому процесі. Не дивлячись на це, мультфільм вийде на екрани у тому вигляді, у якому початково був задуманий режисером.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
мультфільм, фантастика, комедія
В головних ролях
Микола Губенко, Іван Цехмістренко, Андрій Леонов, Олексій Колган, Олександр Адабашьян, Георгій Данелія, Ігор Кваша, Вахтанг Кікабідзе
Режисер
Георгій Данелія, Тетяна Ільїна
Сценарій
Георгій Данелія, Олександр Адабашьян, Андрій Усачов
Прокат
З 11 квітня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
6 років