Кубо і легенда самурая

Кубо і легенда самурая (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кубо і легенда самурая» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кубо и легенда самурая / Kubo And The Two Strings

Події розгортаються в Давній Японії. На одному з островів, у невеличкому селі, в спокої та усамітненні живе хлопчик Кубо зі своєю мамою. Його татко давно загинув, і все, що хлопчик знає про нього, це що він був дуже хоробрим та сильним самураєм. Спокій хлопця порушив бунтарський дух. Відтепер життя юного героя ніколи не буде таким як раніше – хлопчикові належить заново дізнатися історію загибелі свого батька і винести з того урок. Щоб перемогти злі сили, які прагнуть зруйнувати звичний мир жителів села, Кубо мусить відшукати старовинну броню свого батька. За допомогою цих обладунків, а також нових здібностей, які хлопчик виявить у собі, він зможе завершити розпочату батьком справу і здобути остаточну перемогу над злом.

Мультфільм «Кубо і легенда самурая» створено командою мультиплікаторів. Для режисера Тревіса Найта, а також для двох із трійки сценаристів цей фільм є першою роботою на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди, сімейний
В головних ролях
Арт Паркінсон, Руні Мара, Шарліз Терон, Меттью МакКонахі, Рейф Файнс, Кері-Хіроюкі Тагава
Режисер
Тревіс Найт
Сценарій
Шеннон Тіндл, Марк Хеймс, Кріс Батлер
Прокат
З 18 серпня 2016, орієнтовно по 21 вересня 2016
Прем'єрний період до
24 серпня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
25 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
0+