Кухня у Парижі

Кухня у Парижі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кухня у Парижі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кухня в Париже /

Не складно здогадатися, що події комедії «Кухня у Парижі» розгортаються у столиці Франції. Знайомі по ситкому «Кухня» герої змушені поспіхом згортати свій бізнес у Москві. Однак талант потребує реалізації, і знавці кулінарного мистецтва відправляються на пошуки щастя до Парижу. Тут вони планують відкрити ресторан, який своєю вишуканістю складе конкуренцію місцевим гігантам ресторанного бізнесу.

Повнометражний фільм продовжить успішний серіал телеканалу «СТС» «Кухня». Сітком став самим дорогим у історії Росії серед фільмів цього жанру. Перші його серії обходились творцям у $200 тисяч кожна, а кількість глядачів вивела канал на лідируючі позиції у рейтингу. Зйомки картини проводилися паралельно з роботою над 20 серіями третього сезону серіалу, показ якого в ефірі розпочався у лютому цього року. Усі страви, які можна буде побачити на екрані, приготовані прямо на знімальному майданчику професійними поварами.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Дмитро Назаров, Олег Табаков, Дмитро Нагієв, Венсан Перес, Елена Ногуерра
Режисер
Дмитро Дяченко
Сценарій
Ігор Тудвасєв, Дмитро Ян, Василь Куценко
Прокат
З 01 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років