Кур’єр з раю

Кур’єр з раю (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кур’єр з раю» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Курьер из рая /

Комедія «Кур'єр із раю» занурить нас у атмосферу захоплюючих пригод та нескінченних переслідувань. Кур’єром із раю, за задумом авторів, працює Артем (Євгеній Ткачук). Він молодий, сповнений надій на краще майбутнє та вірить у кохання. Випадково Артем опиняється вплутаним у таємничу історію. Його життя заграло новими барвами – він зустрів прекрасну Вероніку (Єлизавета Боярська), з якою ладен проводити увесь свій час. Однак, не все відбувається так, як йому хотілося б. Несподівано для самого себе, він стає особистим ворогом власника автосалону, кримінального авторитету із провінційного уральського містечка.

Фільм «Кур'єр із раю» знятий за книгою «Чорний мерін» письменника Андрія Ківінова, відомого за сценаріями до фільму «Канікули суворого режиму» та серіалу «Вбивча сила». Особливу увагу приділили декораціям – спеціально збудували дачний будиночок у Підмосков’ї, а для створення офісу туристичного агентства підлогу знімального павільйону засипали декількома тоннами піску. Одним із перших акторів, затверджених на свою роль, став Гоша Куценко. Далі актори добиралися таким чином, аби гармонійно виглядати у кадрі з Гошею. Головна жіноча роль дісталась Єлизаветі Боярській, для якої робота у картині стала першою після народження первістка.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
: Євгеній Ткачук, Єлизавета Боярська, Гоша Куценко, Дмитро Дюжев, Ігор Скляр, Дмитро Нагієв
Режисер
Михайло Хлєбородов
Сценарій
Андрій Ківінов
Прокат
З 28 листопада 2013
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років