Подвійний коханець (18+)

Подвійний коханець (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Подвійний коханець» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Двуличный любовник / Lamant double

Головна героїня фільму, юна і витончена Хлоя (Марина Вакт), регулярно відвідує психотерапевта, аби позбутися депресії. Лікар на ім’я Поль (Жеремі Реньє) досить вдало проводить сеанси. Хлоя закохується у свого лікаря та вони починають жити разом. З кожним днем дівчина помічає усе більше дивного у поведінці свого коханого. Виявляється, Поль має доволі багато таємниць і зовсім не поспішає ними ділитися.

Еротичний трилер «Подвійний коханець» зняв визнаний майстер своєї справи, режисер та сценарист Франсуа Озон («8 жінок»). Для виконання головних ролей він обрав акторів, яких раніше знімав у своїх стрічках. Це Жеремі Реньє («Спокута», «Міст мистецтв») та колишня топ-модель Марина Вакт. Стрічка Франсуа Озона «Молода та прекрасна» з Вакт у головній ролі була номінована на Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю 2013 року. На цьогорічному кінофестивалі у Каннах спільна робота Озона та Вакт також боролася за головний приз.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Жаклін Біссет, Міріам Буайе, Жеремі Реньє, Марін Вакт
Режисер
Франсуа Озон
Сценарій
Франсуа Озон
Прокат
З 02 листопада 2017, орієнтовно по 15 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
18+