Красуня і чудовисько (2014)

Красуня і чудовисько (2014) (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Красуня і чудовисько (2014)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красавица и чудовище / La belle et la bête

Фільм-казка «Красуня і чудовисько» переносить нас у казковий світ. Заможний купець (Андре Дюссольє) ростить шістьох дітей. Молодша Белль (Леа Сейду) – з французької Красуня – найулюбленіша. Повертаючись додому після чергової поїздки за товаром, він заблукав та потрапив до дивного саду. Тут він зірвав троянду, про яку просила Белль, і цим розгнівав володаря маєтку (Венсан Кассель). Чудовисько хоче забрати життя грабіжника квітів, але Бель, відчуваючи свою провину, пропонує своє життя в обмін на батькове. Віднині дівчина має оселитися в замку потворного чудовиська. З часом вона побачила в ньому не лише потвору, але й внутрішню красиву особистість.

Даний фільм – 19-та поява знайомих усім з дитинства героїв на екрані. За мотивами казки написано опери, знято мюзикли, фільми та мультфільми. Сюжет широко розповсюджений у Європі та записаний різними авторами. Для даної постановки використали найбільш ранній запис казки. Для створення образу чудовиська використали техніку захоплення руху.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі , трилер , мелодрама
В головних ролях
Леа Сейду , Венсан Кассель , Андре Дюссолье , Едуардо Норьєга , Міріам Чарлейнс , Сара Жирардо , Одрі Ламі , Жонатан Демурже , Ніколас Гоб , Лука Мельява
Режисер
Крістоф Ганс
Сценарій
Крістоф Ганс , Сандра По- Ан
Прокат
З 27 березня 2014
Тривалість
112 хв.