Танцівниця

Танцівниця (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Танцівниця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Танцовщица / La danseuse

Події розгортаються в Парижі на межі ХІХ і ХХ століть. Молода американка Марія-Луїза (Стефані Соколінскі) приїздить до Парижу та бере собі псевдонім Лої Фуллер. Попри те, що вона не мала ані витонченої зовнішності, ані зв’язків, дівчина досягає шаленого успіху як танцівниця. Французька публіка у захваті від побаченого на сцені. Юна та амбітна Айседора Дункан (Лілі-Роуз Мелоді Депп) вирішує запозичити стиль Лої Фуллер.

Події, що лягли в основу сюжету стрічки «Танцівниця» відбувалися в Парижі на зламі епох. Саме Лої Фуллер започаткувала стиль модерн. Їй належить ідея використовувати під виступів спеціальне обладнання і багато що з її нововведень залишається актуальним і понині. Картина не є дослівною біографією жінки, але достовірно змальовує ту епоху. Над фільмом працювали спільно кінематографісти із Франції, Бельгії та Чехії. Режисерське крісло посіла Стефані Ді Джусто. Презентація відбулася в рамках Каннського кінофестивалю 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія, Чехія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія, музика
В головних ролях
Стефані Соколінскі, Гаспар Ульєль, Мелані Тьєррі, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Франсуа Дам'єн
Режисер
Стефані Ді Джусто
Сценарій
Стефані Ді Джусто, Тома Бідеген
Прокат
З 08 грудня 2016, орієнтовно по 14 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
08 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+