Французький транзит

Французький транзит (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Французький транзит» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Французский транзит / La French

У 1975 році до Марселю приїжджає молодий суддя П'єр Мішель (Жан Дюжарден) разом зі своєю дружиною Жаклін (Селін Саллетт). П'єру доручають вести справу про наркоторгівців, які займаються незаконними перевезеннями героїну в США. Злочинна схема існує не перший десяток років і вивести на чисту воду всіх контрабандистів не так просто. На чолі злочинного угруповання стоїть цілеспрямований Тані Зампа (Жиль Лелуш), який не збирається відмовлятися від своєї справи.

Сюжет кримінального трилера «Французький транзит» описує схеми наркоторгівлі, що мали місце у тогочасній Франції. З кінця 40-х і до середини 80-х значна частка героїну потрапляла в США саме у такий спосіб. Багаторічні спроби покласти край контрабанді лягли в основу кількох фільмів. Свою картину Седрік Хіменес знімав у Марселі та Антверпені. Головну чоловічу роль виконав Жан Дюжарден, який отримав у 2012 році премію «Оскар» за найкраще виконання ролі у фільмі «Артист». Прем'єра відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто у 2014 році.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Жан Дюжарден, Жиль Леллуш, Селін Саллетт, Мелані Дотей, Бенуа Мажимель, Гійом Гуі
Режисер
Седрік Хіменес
Сценарій
Одрі Діван, Седрік Хіменес
Прокат
З 28 травня 2015 по 03 червня 2015
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
18 років